تلفن تماس : 021-22659073 . 02333641034
Bonmalat

Bonmalat

اولین شرکت ارائه دهنده مصالح نوین ساختمانی

درباره شرکت

تاریخ انتشار : 1398/09/12

اصلاح الگوی ساخت و ایجاد فضای استاندارد در زمینه تولید مصالح و اجرا، با رویکرد صنعتی سازی و کاهش هزینه تمام شده نیاز به تغییرات بنیادین در صنعت ساختمان کشور را لازم و ضروری می دارد.

با همین نگاه (شرکت فناوری مصالح نوین ایرانیان (وابسته به شرکت بنیاد بتن ایران برای اولین بار در کشور اقدام به احداث کارخانه تولید انواع ملاتهای آماده (ملات خشک) و از پیش مخلوط شده با بالاترین تکنولوژی روز اروپا (.Lahti Precision Co) و ظرفیت تولید 300 تن در روز در شهرک صنعتی مهدیشهر استان سمنان نموده است و محصولات خود را با نام تجاری بن ملات از سال 1391 روانه بازار کرده است.

هدف اصلی از تولید و کاربرد ملات های آماده (ملات خشک) ایجاد بستری مناسب جهت استاندارد سازی ساخت و ساز است که مزایایی همچون افزایش سرعت و کیفیت اجرا، افزایش دوام بنا، کاهش هزینه اجرا و … را نیز به همراه خواهد داشت.

علاوه بر دریافت گواهینامه های تایید فنی محصولات بن ملات از جانب مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، همراهی کارشناسان آن مرکز به عنوان مشاوران تولید کارخانه، نشانگر اهتمام شرکت به تولید ملاتهای آماده (ملات خشک) با بالاترین کیفیت ممکن و قابل رقابت در بازارهای بین المللی است.

فناوری پیشرفته کارخانه بن ملات، امکان تولید بیش از 70 نوع محصول با کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان شامل انواع ملاتهای بنایی، اندودهای آستر و رویه، چسب های کاشی و سرامیک، چسب بلوک بتن گازی، ملاتهای خودتراز و … را در اختیار قرار داده است.

همکاران ما

توسعه مسکن آذربایجان
سرام پخش
سازه سبک آرسام
سامان محیط
کیمیای  بهروزی
کاشی سمنان
کناف ایران
ایساتیس پویا
هبلکس قدس رضوی
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
بنیاد بتن ایران
بنای سبک قدس رضوی
باغ فردوس ایرانیان
آذر ساروج سبلان
آریا دانا کیمیا
ابنیه سازان آکام
توسعه مسکن ایران
مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی