تلفن تماس : 021-22659073 . 02333641034
Bonmalat

Bonmalat

اولین شرکت ارائه دهنده مصالح نوین ساختمانی

ملات بنایی M100

نام و کد محصول : ملات بنایی M100 توضیحات: ملات بنایی Bon malat یک ملات پایه سیمانی است که برای چسباندن انواع آجر و بلوک به کار می رود . این محصول نیازمندیهای استاندارد EN998-2 واستاندارد ملی ایران به شماره 706-2 را برآورده می نماید. موارد مصرف: ملات بنایی بن ملات برای چسباندن انواع آجر […]

قیمت :

توضیحات درباره محصول

نام و کد محصول : ملات بنایی M100
توضیحات:
ملات بنایی Bon malat یک ملات پایه سیمانی است که برای چسباندن انواع آجر و بلوک به کار می رود . این محصول نیازمندیهای استاندارد EN998-2 واستاندارد ملی ایران به شماره 706-2 را برآورده می نماید.
موارد مصرف:
ملات بنایی بن ملات برای چسباندن انواع آجر و بلوک سفالی و بلوک سیلیکاتی و بلوک سیمانی و بلوک های لیکا بمنظور ساخت دیوار تیغه یا دیوار نما به کار میرود . همچنین برای فرش کردن کف با موزائیک قابل استفاده می باشد . این ملات دارای دوام زیاد و کاربرد آن آسان است و فقط با افزایش آب آماده مصرف میگردد .
شرایط آب و هوایی:
ملات بنایی بن ملات برای محیطهای گرم و خشک و معتدل طراحی شده  و تا دمای 5 درجه سانتیگراد قابل استفاده است . کاربرد این ملات در آفتاب و باد شدید توصیه نمی شود . زیرا سبب تسریع در خشک شدن ملات تازه می شود . لازم است بنای ساخته شده با این ملات بمدت یک روز در مقابل باران شدید محافظت گردد .
دستورالعمل ساخت:
محتویات پاکت را در مخلوط کن بتن با 5 لیتر آب تمیز  به مدت 8-6 دقیقه مخلوط نمایید  . ملات پس از گذشت  این زمان آماده مصرف است.برای کارهای کوچک و تعمیرات استفاده از مخلوط کن متصل به دریل بلامانع است .زمان مصرف ملات آماده شده در دمای زیر 25 درجه سانتیگراد 2 ساعت و در دمای 35-25 برابر 5/1 ساعت و در دمای بیشتر از 35 درجه سانتیگراد 1 ساعت می باشد .
توصیه های فنی و اجرایی:
سطح مصالح بطور کامل با ملات پوشانده شود .
مصالح مصرفی تمیز و عاری از گرد و خاک باشد .
ملات اضافی بین دو ردیف مصالح ˛ فورا” برداشته شود .
پس از پایان کار لوازم و تجهیزات فورا” با آب تمیز شود .
ملات کارشده پس از یک ماه به مقاومت نهایی میرسد .
استفاده از مصالح بنایی خیس و یا پوشیده از یخ و برف مجاز نمی باشد .
بسته بندی و انبارش:
ملات بنایی  در پاکت های 30 کیلوگرمی  بسته بندی می شود . پاکتهای باز نشده در صورت انبارش در مکان خشک 18 ماه پس از تاریخ تولید قابل استفاده است . توصیه می شود حداکثر 8 پاکت روی هم چیده شود .
توصیه های ایمنی:
بدلیل وجود سیمان  در این ملات از تماس با چشم و پوست جلوگیری شود . در صورت تماس ملات با چشم فورا” با آب زیاد شستشو داده شود .
اطلاعات فنی محصول:
اجزای تشکیل دهنده : سیمان خاکستری بعنوان چسباننده – سنگ آهک دانه بندی شده با بزرگتریت اندازه 3 میلیمتر بعنوان سنگدانه و مواد افزودنی الی برای بهبود کارایی ملات
دانسیته ملات خیس 1850 گرم بر لیتر
ضخامت لایه ملات 20-15 میلیمتر
هوای ملات تازه که طبق دستورالعمل مخلوط شده باشد حدود 10 درصد است .
مقاومت فشاری ملات سخت شده پس از 28 روز 12 MPa ( کلاس M10 )
مقدار مصرف : بستگی به نوع و اندازه مصالح بنایی دارد . طبق تجارب بدست آمده برای ساخت یک متر مربع دیوار با بلوک سیمانی به عرض 15 سانتی متر و ضخامت لایه ملات 2 سانتی متر حدود 43 کیلوگرم ملات لازم است .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ملات بنایی M100”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همکاران ما

توسعه مسکن آذربایجان
سرام پخش
سازه سبک آرسام
سامان محیط
کیمیای  بهروزی
کاشی سمنان
کناف ایران
ایساتیس پویا
هبلکس قدس رضوی
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
بنیاد بتن ایران
بنای سبک قدس رضوی
باغ فردوس ایرانیان
آذر ساروج سبلان
آریا دانا کیمیا
ابنیه سازان آکام
توسعه مسکن ایران
مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی